Rob Halford otobiyografisi Eylül sonunda piyasada olacak

Judas Priest'in efsanevi frontman'i Rob Halford'un "Confess" adını verdiği otobiyografisi 29 Eylül'de Hachette Books aracılığıyla piyasada olacak. Bazı insanların şok olacağını söyleyen Halford'un merakla beklenen bu kitabının içerik özeti şu şekilde:

Tüm zamanların en başarılı heavy metal gruplarından biri olan Judas Priest'in efsanevi solisti, bu her şeyi anlatan anılarında 50 yıllık heavy metali kutluyor.

Çoğu rahip itirafları duyar. Bu ise kendi itiraflarını yapıyor.

Küresel ikonik metal grubu Judas Priest'in solisti Rob Halford gerçek bir "Metal Tanrısı" dır. İngiltere'nin çalışkan, ağır endüstriyel merkezinde büyüyen o ve müziği Black Country'de dövüldü. Tam otobiyografisi olan Confess, unutulmaz bir rock 'n' roll hikayesidir - bir Walsall belediye binasından alkolizm, bağımlılık, polis hücreleri, talihsiz cinsel buluşmalar ve kasvetli kişisel trajedi yoluyla müzikal şöhrete giden bir yolculuk, rehabilitasyona kadar, dışarı çıkış, kurtuluş... ve aşkı bulmak.

Şimdi, kendi gerçeğini söylüyor.

Halford'un alamet-i farikası olan, kendini beğenmeyen Black Country mizahıyla anlatılan Confess, müzik endüstrisinde olağanüstü bir elli yılın hikayesi. Aynı zamanda Superman'den Andy Warhol'a, Madonna'dan Jack Nicholson'a ve Queen'e kadar herkesle beklenmedik karşılaşmaların hikayesi. Her şeyden çok, ağır metalin ateşinin ve gücünün bir kutlamasıdır.

Özgür Özçınar

Leave a reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.