La Plebe - Brazo En Brazo

Karnaval başlasın!

Koolarrow Records firmasının dar ama kaliteli kadrosundan çıkan bir topluluk daha var ki o da şüphesiz La Plebe. La Plebe "Brazo En Brazo" için 9 Kasım tarihini beklemişti. Şimdi albüm çıktı ve topluluk halinden hayli memnun görünüyor. Bateri, bas/vokal ve gitar/vokaller haricinde bu albümde dikkat çeken trampet ve trombon enstrümanları var. İşte bu enstrümanlar sayesinde parçalar tam bir marş havasına bürünüyor ve kendileri standart bir punk topluluğundan çıkıp çok sesli bir eğlence grubuna dönüşüyor.

San Francisco, California'da çalmadık yer bırakmayan ekibin bu müzikleri Balkan ülkelerinde de başarıya ulaştı. Keyif verici konserlere imza atan La Plebe'nin oldschool punk rock temelli müzikleri kendilerini popüler bir seviyeye çıkardı. Faith No More ve Koolarrow Records'tan iyi bildiğimiz Billy Gould'un sınırsız destek verdiği La Plebe'nin yeni albümleri "Brazo En Brazo" da birbirinden güzel parçalar var. Herhalde aralarında yer alan "Bella Ciao" yu herkes tanıyacak ve şaşıracaktır!

PARÇA LİSTESİ

01. Siempre Unidos, 02. Campesino, 03. Jaulas, 04. Soledad, 05. Guerra Sucia, 06. Opresión, 07. Venas Abiertas, 08. Bella Ciao, 09. No No!, 10. Been Drinkin'.

BAĞLANTI NOKTALARI

http://www.laplebe.com

http://www.myspace.com/laplebe

http://www.koolarrow.com

RICHTER ÖLÇEĞİNE GÖRE...

Müzikalite9
Ruh8
Sunum7
Özgünlük7.5
Kutlayacak bir şeyiniz olmasa bile, coşmak istediğiniz zamanlarda bu albümü açın.
7.9

ŞİDDETİNDE!

Özgür Özçınar

Leave a reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.