Minotaur - Power Of Darkness

Çiğ thrash metal!

Geçen yıl karşımıza "God May Show You Mercy...We Will Not" isimli geri dönüş albümleriyle çıkan Alman thrash metal ustaları Minotaur'un ilk albümü "Power Of Darkness" I Hate Records tarafından yeniden piyasaya sürüldü. Vokal/gitarda Andreas Richwein, bas gitarda Thomas Witte ve bateride Jorg Bock'un adı geçiyor.

80'lerin ortası/sonlarına doğru bir dönemde thrash metal müziğine Almanların damgası olmuştu. O dönemlerde Protector, Sodom, Poison, Necronomicon ve Darkness gibi toplulukların yanında Minotaur'un da adı geçiyordu. Bahsettiğimiz bu dönemde ortaya çıkan kayıtlar birçok death/thrash metal ya da thrash/black metal topluluğuna ilham olmuştu.

Bu albüm öyle böyle bir albüm değil; Alman metal tarihinde yeri bulunan ve thrash metal koleksiyonerlerince önemli bir albüm.

PARÇA LİSTESİ

01. Into The Temple, 02. Fierce Fight, 03. Incubus, 04. Maggots In My Body, 05. Apocalyptic Trials, 06. Prelude, 07. Necromancer, 08. The Power Of Darkness, 09. Praise Hell, 10. Banished And Forsaken, 11. Metal Mayhem, 12. Wasted (Def Leppard Cover).

BAĞLANTI NOKTALARI

http://www.minotaur-thrashers.de

http://www.myspace.com/minotaurthrashers

http://www.ihate.se

RICHTER ÖLÇEĞİNE GÖRE...

Müzikalite7
Ruh9.5
Sunum7.5
Özgünlük7
Adeta ibadet gibi, ölüm ve karanlığın sesi diyebiliriz. Dinlemeyenler muhakkak kulak vermeli!
7.8

ŞİDDETİNDE!

Özgür Özçınar

Leave a reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.