Phobia - Unrelenting

Grindcore delileri sahnede!

Grindcore tarzının içinde olup da gidip alınması gereken bir EP daha piyasaya çıktı ve "Unrelenting" isimli bu çalışma Phobia'ya ait. Toplam süre bakımından oldukça kısa olmasına rağmen içinde 17 kadar crust/grind/punk üçlemesine yer veren ekibin bu çalışmasının diğer Phobia kayıtlarından ayıran büyük bir farkı yok.

1990'dan bu yana tarzıyla yeraltı dünyasına damgasına vuran Phobia'nın bu çalışması özellikle Aralık ayında bol bol çalınacak. Kendilerine Eyehategod eşlik ediyor. Relapse etiketli bu çalışmanın içinde yer alan bateri kayıtları için Bryan Fajardo'nun adı geçiyor ki bana kalırsa mükemmel çalmış diyebilirim.

"Rehashed", "Enemy Within", "Sign Of Times", "Dying For Who?" ve "Killing Time" parçalarına öncelik hakkı vermeyi unutmayın!

PARÇA LİSTESİ

01. T.R.O.G., 02. Rehashed, 03. You Get No Remorse, 04. Enemy Within, 05. Revolt Your Life, 06. Tradition Of Power, 07. Sign Of Times, 08. Out Of Control, 09. Soon, 10. Mental State, 11. Life's Animosity, 12. Dying For Who?, 13. Total Kollapse, 14. Strive Conception, 15. Nothing Matters, 16. Killing Time, 17. If You Used To Be Punk, Then You Never Were.

BAĞLANTI NOKTALARI

http://www.myspace.com/phobiagrindcore

http://www.willowtip.com

RICHTER ÖLÇEĞİNE GÖRE...

Müzikalite8
Ruh8.5
Sunum8.5
Özgünlük8
Phobia ara sıra EP çıkartmayı sever, bu da onlardan biri... Gadget split albümleri sonrası gayet iyi gidiyor.
8.3

ŞİDDETİNDE!

Özgür Özçınar

Leave a reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.