Saints 'N' Sinners cephesinde ayrılık

İkinci albüm kayıtlarında olan Saints'n Sinners gitaristi Tigin "Komutan Uçan Tekme" Kaptanoğlu grup ile yollarını ayırdı. Tigin'in mesajı aşağıda:

"Herkese selam, Bu duyuruyu yapmak çok fazla duygu ile dolu: Birkaç dakika sonra Rusya'da Saints'n'Sinners ile son kez sahne alacağım.

Şimdi sırada uzun hikaye: 3.5 yıl önce Deniz'den gruba katılamamı isteyen bir telefon aldım. Ona 8 yıldır elime gitar bile almadığımı söylediğimde bunun sorun olmadığını sötyledi. Birkaç ay sonra, bana hala yabancı bu aletle Sofia Metal Festivalinde sahneye çıktığımda kendimi Kreator, Battle Beast ve Powerwolf gibi grupların açılışını yaparken buldum. Performansımız 2 litrelik plastik bir şişede Shumensko (Bulgar Birası) kadar kötü olsa da kalabalık bizi sevdi ve tekrar çalmaya davet edildik. Bu güzel ülkeyi pek çok kere ziyaret ettim ve kalabalığı ismen ve yüz olarak tanımaya başladım. Bir seferinde İstanbul'da dostlara karşı çaldım ve son olarak Rusya'da severek dinlediğim gruplar ile beraber sahne aldım.

Bulgaristan'a: Güzelsin ve kalbimde her zaman özel bir yerin olacak. Manowar yerine bizi izlemeyi seçtiğini söyleyen bir eleman, gitar penası verdiğimde ağlayan ihtiyar, domuz pirzolaları ve konukseverlik ve sevginizi asla unutmayacağım. Teşekkür ederim!

Gruba: Tadını çıkarın piçler!. Tüm hatıralar için teşekkürler. Bu arada, ikinci albüm ne zaman çıkıyor?

Beni yerime geçeecek olan şanslı piçe: Maceranın tadını çıkar, gruba % 110'unu ver ... ve bir sonraki akorun ne olduğunu hatırlamadığın zaman, sadece G minore bas; bunu 3.5 yıldır yapıyorum ve kimse fark etmedi.

Benden bu kadar, tüm kebaplar için teşekkürler!

Baran Şahin

Leave a reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.