Sarinvomit + ThorncrafT @ Woodstock, Kadıköy

ELECTRIC FENCE, Türkiye black metal sahnesinin önde gelen iki ismi Sarinvomit ve ThorncrafT ile telleri germeye başlıyor!

17 Haziran Cumartesi günü Woodstock Kadıköy'de yapılacak olan konserin kapı açılış saati 21:30'dur.

Giriş ücreti 20 tl ve bilet satışları* kapıdan yapılacaktır.

*Bilete bir bira dahildir!

 

>> SARINVOMIT

2013 yılının başlarında Godslaying Hellblast ve Impuration üyeleri tarafından kurulan Sarinvomit ilk olarak nükleer sapkınlık temalı bestial black/thrash tarzında bir sound belirledi. Bu doğrultuda aynı sene içinde kaydedilen 4 şarkılık ilk demo "Declaring The Supreme Profanity" kaset formatında ABD li Headsplit Records tarafından yayınlandı. 2014'ün başlarında ise daha black/death metal tarzına oturdukları 5 şarkılık EP "Baphopanzers Of The Demoniacal Brigade" kaydedildi. Artwork'ü Fransız illüstrator Chris Moyen tarafından yapılan bu EP 2015 yılı içerisinde Polonyalı "7 Gates Of Hell Records" tarafından digipak CD formatında, diğer bir Polonyalı firma "Kampf Records" tarafından da kaset formatında basıldı. Bu süreçte İstanbul'da Bölzer, Necrowretch ve Infernal Curse ile çaldılar. Daha sonra hem Godslaying Hellblast hem de İsviçreli Eggs Of Gomorrh ile yapacakları split için toplam 4 şarkı kaydettiler ve Godslaying Hellblast ile olan split 2017 içinde Meksikalı Dybbuk Records tarafından CD, ABD'li Freezing Records tarafından da kaset olarak çıkacak. 2017 Haziran ayında 8 şarkılık albüm kaydına başlayacak olan grubun ayrıca uzun süre önce tükenen ilk demosu "Declaring The Supreme Profanity" Fransız "Malignant Overthrow Records" tarafından kaset olarak tekrar basılıyor. 2016 yazında Berlin'de "Under The Black Sun" ve Leipzig'de "In Flammen Open Air" festivallerinde sahne aldılar ve 2017 Eylül'de Köln'de "NRW Deathfest" ve Ekim'de Bükreş'te çıkacakları "Old Grave" festivalleri öncesi, hem de albüm öncesi İstanbul da 1,5 yıl aradan sonra nükleer habisliği sergilemeye hazırlanıyorlar.

Tyrannic Profanator - Vocals
Godslayer - Guitars
Voinarc - Guitars
A.K. - Bass & Back Vocals
K.C. - Drums

https://sarinvomit.bandcamp.com/
https://www.facebook.com/sarinvomit/

 

>> THORNCRAFT

ThorncrafT Lucifer'ın sancaktarı ve Ölüm'ün hizmetkarıdır. Bilgeliğin ve saf ışığın yolunda sonsuz yolcudur, ölümün tüketen ateşinin tedarik edenidir ve bu ateş tüm ateşlerin üstündedir.Thorncraft'ın savaşı yanlış kutsala ve insanlığa karşıdır.Thorncraft, Efendimizin güçlendirdiği ve lütfettiği Black Metal gürültüsünü taşıyan bir bedendir. Azazel'in adıyla Sitra Achra'nın mücadelesi galip gelecek!

Blasphemer Beast - Vox&Guitar
Demonrape - Guitar
Voidbringer - Bass
Satanae Spermatikoi - Drum

https://www.facebook.com/ThorncrafT-756480634372561/

Özgür Özçınar

Leave a reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.