Affiance - The Campaign

Fırsat kapılarını açtılar!

Kadrosunda Death Ray Vision, First Blood, Memphis May Fire, Most Precious Blood gibi toplulukları barındıran Amerikan plak firması Bullet Tooth, Affiance'ın yeni albümü "The Campaign" ile gündeme yeniden oturdu. Trustkill firmasının 2010'da bitmesiyle Bullet Tooth firmasını kuran Josh Grabelle'in Affiance'a çok güvendiğini belirtelim. 5 kişiden oluşan Cleveland, Ohio'lı Affiance'ın 2007 yılından bu yana metalcore tarzı ile anıldığını, müziklerinin daha çok melodik olduğunu, şu anda daha çok "metal" takısı altında anıldıklarını ifade edebiliriz.

2007'de ilk kayıtlarını EP formatında çıkaran ("Calm Before The Storm"), 2010 yılında ise "No Secrets Revealed" adlı ilk albümlerini yine Bullet Tooth etiketiyle piyasaya süren Affiance, yeni albümlerinden "Kings Of Deceit" ve "The Cynic" parçalarına video klip çekti bile. Eylül ayında Europe'un "The Final Countdown" parçasını harika yorumlayan Affiance, "The Campaign" çalışmasında misafir sanatçılar olarak August Burns Red bas gitaristi Dustin Davidson'a, Memphis May Fire'dan Matty Mullins'e ve Century'den Ricky Armellino'ya yer vermiş görünüyor.

Bu albümden ilk önce "You Will Be Replaced" adlı single parçalarını, ardından "Bohemian" adlı single parçalarını piyasaya süren Affiance'ın vokalisti Dennis Tvrdik bu albümlerinin içlerine sindiğini belirtiyor. Herkesin kendilerine hayran olmasını beklemediğini ifade eden Tvrdik, dışarıda takılan ve konsere gitmeyen müzikseverlerin problem olduğunu ve kendilerinin ise çözümden yana olduklarını savunuyor. Memphis May Fire, Close Your Eyes, Serianna, Modern Day Escape, The Color Morale, Stray From The Path, Vanna, This Or The Apocalypse ve Deception Of A Ghost ile turlamışlığı bulunan ekibin Bullet For My Valentine ve As I Lay Dying dinleyicilerine tavsiye ediyoruz.

PARÇA LİSTESİ

01. Kings Of Deceit (Feat. Dustin Davidson / August Burns Red)
02. You Will Be Replaced
03. We The Machines
04. Bohemian (Feat. Matty Mullins / Memphis May Fire)
05. Peace Of Mind
06. Class Dismissed
07. Jericho
08. The Cynic
09. The Campaign
10. Righteous Kill (Feat. Ricky Armellino / Century)
11. Threshold

BAĞLANTI NOKTALARI

http://www.facebook.com/affiancemusic
http://www.twitter.com/affiancemusic
http://www.killertours.com/affiance
https://www.facebook.com/BulletToothHQ

RICHTER ÖLÇEĞİNE GÖRE...

Müzikalite7
Ruh6.5
Sunum7
Özgünlük6.5
Vokalist Dennis ve arkadaşları bu albüm sayesinde müzikal kariyerlerinde aşama kaydediyorlar!
6.8

ŞİDDETİNDE!

Özgür Özçınar

Leave a reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.