Stalker - Satanic Panic

stalker-satanicpanicBu senenin geri dönüş trendi speed metal sanırım. Türe dair birkaç güzel iş dinlesem de en keyif vereni ve cumartesi sabahı aç karna sizlerle paylaşma motivasyonu vereni Yeni Zelanda'lı Stalker oldu. Üç kişilik grupların sihrinden midir bilinmez Stalker beni ilk notasından çarptı. Açılış parçası "Satanic Panic" kısa ve vurucu. İnsanı yakalayan riffi, kemik gibi bass soundu ve davulları ile yüz güldürüyor.

"The Mutilator” mükemmel başlıyor. Bass gitar şarkıyı domine ederken türün bir diğer olmazsa olmazı koro vokaller yumrukları sıktırıyor.

Coşku demonun muhteşem kapanışı "Shocked to Death" ile devam ediyor. Başından sonuna son derece yıkıcı şarkı türün küçük özeti gibi.

Demoya dair tek kötü nokta 100 tane limitli basılması ve hepsinin tükenmesi, fakat grup Youtube kanalında online olarak demoyu yayınlamış, yani kaçırmak için mazeretiniz yok!


Parça Listesi

1. Satanic Panic
2. The Mutilator
3. Shocked to Death

RICHTER ÖLÇEĞİNE GÖRE...

Müzikalite9
Ruh9
Sunum9
Özgünlük7
Hedefe dönük ve vurucu bir çıkış yapmış Stalker. Sonraki işlerini ve Yeni Zelanda sahnesini merak ettirdi. Türe aşina olanlar eminim çok sevecekler.
8.5

ŞİDDETİNDE!

Baran Şahin

Leave a reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.