Avulsed - Carnivoracity

Avulsed - "Carnivoracity"

Matadorlar anıları canlandırıyor...

Sırada son derece nostaljik bir çalışma var. Malum onuncu ve yirminci yıllarda artık efsane albüm ve EP'ler ya turne ile ya da yeniden bonuslar ile desteklenmiş sunumlar ile onurlandırılıyor. Karşımızda 1994 yılında ilk önemli çıkışı olarak "Carnivoracity" EP'sini 20 yılı şerefi ile yeniden basan ile Avulsed var. Yeniden basımda klasik EP'de yer alan "Carnivoracity", "Cradle Of Bones" ve Pentagram yorumu "Demonic Possesion" ın yeniden mikslenmiş halleri 9 adet canlı kayıt ile desteklenmiş durumda. Canlı kayıtlardan biri Brujeria yorumu "Matando Güeros".

Avulsed - "Carnivoracity"

Her biri Avulsed klasiği olan iki parça yeniden düzenleme ile kulağa gümbür gümbür geliyor. Canlı performans parçalar ise Avulsed'ın sahnedeki yıkıcı enerjisini gösterir nitelikte. Öyle ki canlı performansları dinledikçe İstanbul konserinde bulunan azınlık seyircilerden biri olarak keşke olsa da Avrupa death metal sahnesinin en enerjik ve en nevi şahsına münhasır vokalisti Dave Rotten ve arkadaşlarını tekrar izleyebilsek diyorum. Dijital kopyasını edindiğim EP'de yenilenmiş kapağın yanında oldukça zengin içerikli bir kitapçık olduğu belirtilmekte. Sözün özü arşivcilerin kaçırmaması gereken bir çalışma bu.

PARÇA LİSTESİ:

01. Carnivoracity
02. Cradle Of Bones
03. Demoniac Possession (Pentagram Cover)
04. Morgue Defilement
05. Bodily Ransack
06. As I Behold I Despise (Demigod Cover)
07. Gangrened Divine Stigma
08. Cradle Of Bones
09. Deformed Beyond Belief
10. Carnivoracity
11. Matando Güeros (Brujería Cover)
12. Outro - M.C.E.D.

BAĞLANTI NOKTALARI:

www.avulsed.com
www.facebook.com/1991Avulsed
www.label.xtreemmusic.com/english.releases.item.php?id=166

RICHTER ÖLÇEĞİNE GÖRE...

Müzikalite8.5
Ruh8.1
Sunum7.9
Özgünlük8.2
Avrupa death metal müziğinde kült konumunda olan bu eserin yeni sunumu ve zengin içeriği arşivcileri ve Avulsed hayranlarını fazlası ile tatmin edecektir. Kaçırmayın!
8.2

ŞİDDETİNDE!

Baran Şahin

Leave a reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.