Broken Bones - Fuck You And All You Stand For!

Beklenen gerçek geri dönüşlerini yaptılar!

Bilenler bilir, İngiliz Broken Bones ekibi hardcore punk/crossover thrash tarzının en hatırı sayılır topluluklarından bir tanesidir. Onlar 1983 yılından bu yana bu müziği yapıyor. 2009 yılında çıkardıkları "Death Walks The Streets" isimli EP'lerini saymazsak eğer kendileri bir önceki albümleri olan "Time For Anger, Not Justice" i 2004 yılında çıkarmışlardı (bu albüm köklerine dönüş albümüydü). Aradan altı yıl geçti ve Broken Bones hala müziğiyle dimdik ayakta duruyor.

Discharge'dan Defiance'a, Metallica'dan, Slayer'a varana kadar birçok topluluktan esinlenen Broken Bones'un yeni albümüne bakıldığında yine politikacılara ve dine karşı bir duruş sergiledikleri gözüküyor. Teknikalite arayışına girmenize gerek yok çünkü albümde fazla teknikaliteye yer yok, mesajlar daha çok ön planda. Buna rağmen albümü defalarca dinleyebiliyorsunuz.

PARÇA LİSTESİ

01. Death By Demand, 02. Enemy Within0, 03. I.E.D, 04. Persecution, 05. Hells For Heroes, 06. Minimum Wage, 07. House Of Frauds, 08. Stop Em Now, 09. Torture, 10. Downfall, 11. Brainwashed, 12. Seeing Through My Eyes (Bonus), 13. Fuck Off And Die (Bonus), 14. Wealth Rules (Bonus), 15. Liquidated Brains (Bonus).

BAĞLANTI NOKTALARI

http://www.broken-bones.co.uk
http://www.myspace.com/brokenbonesukhc
http://www.xtreemmusic.com

RICHTER ÖLÇEĞİNE GÖRE...

Müzikalite8
Ruh8.5
Sunum9
Özgünlük7.5
Dinlerken senenin 2011 olduğunu unutmayın çünkü bu adamlar bildikleri kitabı okuyor!
8.3

ŞİDDETİNDE!

Özgür Özçınar

Leave a reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.