Devourment - Conceived In Sewage

Sapıklık, kan revan, işkenceler ve ölüm bu hastalıklı albümde!

"Molesting The Decapitated"... "Butcher The Weak"... "Unleash The Carnivore" ve şimdi de 19 Şubat'ta Relapse Records etiketiyle piyasaya çıkacak olan, yapımcılığı Erik Rutan'a ait "Conceived In Sewage" ile Devourment karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. 1999 yılını hatırlayan "Molesting The Decapitated" albümünü hatırlar. Bana kalırsa en başarılı debut brutal death metal albümlerinden biridir. Bir sonraki albümde yer alan "Babykiller" parçasının ise popülaritesi ayrıdır, YouTube'da en çok tıklanan Devourment parçasıdır. Şimdilerde ise "Fifty Ton War Machine" parçası daha albüm çıkmadan konuşulmaya devam ediliyor. Bu parça şüphesiz albümün en iddialı parçalarının başında geliyor. 9 parçadan oluşan ve yaklaşık 35 dk. süren albümde sırasıyla "Legalize Homicide", "Fifty Ton War Machine", "Today We Die, Tomorrow We Kill" ve son parça "Parasitic Eruption" dikkatleri daha ilk dinleyişte çekmeyi başarıyor.

Relapse Records tanıtımlarında Cannibal Corpse, Origin, Dying Fetus, Skinless, Suffocation, Defeated Sanity, Broken Hope gruplarını seven bu albümü beğenir diye geçiyor. Bana sorarsanız şu toplulukların yanında adı geçmeyen bir sürü grubu daha bu listeye ekleyebilirim. İsim vermeye gerek duymuyorum çünkü Devourment yıllar önce kendi tarzını oturtmuş bir topluluk, onları devasa toplulukların yaptığı işleri dinleyen brutal death metal severler beğenecektir. Mike Majewski'nin hırıtılı vokalleri (bu alanda tecrübeniz yoksa sakın denemeyin!), Erik Park'ın kimi yerde adamı aptal eden bateri vuruşları albümü sevmenize sebep olmaya yeter ve artar diyebilirim. Şahsi kanaatimce Devourment, "Conceived In Sewage" adlı yeni albümlerini Relapse Records'tan çıkararak çok doğru bir hareket yaptı, eminim daha fazla kişiye ulaşacak; daha çok kişi tarafından dinleneceklerdir çünkü başarılı, taş gibi bir geri dönüş albümü bu.

PARÇA LİSTESİ

01. Legalize Homicide (04:11)
02. Fifty Ton War Machine (04:16)
03. Conceived In Sewage (04:10)
04. Fucked With Rats (04:12)
05. March To Megiddo (01:19)
06. Today We Die, Tomorrow We Kill (04:15)
07. Heaving Acid (03:10)
08. Carved Into Ecstasy (04:16)
09. Parasitic Eruption (03:37)

BAĞLANTI NOKTALARI

https://www.facebook.com/DevourmentOfficial
http://www.last.fm/music/Devourment
http://www.myspace.com/devourment
http://www.purevolume.com/devourment
http://www.reverbnation.com/devourment
https://twitter.com/DevourmentBand

RICHTER ÖLÇEĞİNE GÖRE...

Müzikalite7.5
Ruh8
Sunum8
Özgünlük7.5
Disgorge (A.B.D.), Cryptopsy, Liturgy, Brodequin tatlarında brutal death metal dinleyicisiyseniz "Conceived In Sewage" albümü size bir gömlek az gelecektir. Devourment daha çok Cephalotripsy ve Abominable Putridity dinleyicilerine hitap ediyor!
7.8

ŞİDDETİNDE!

Özgür Özçınar

Leave a reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.