Keitzer - The Last Defence

Dünyanın çöküşü sürüyor...

Güzel bir grup keşfetmenin keyfi paha biçilmez! F.D.A. Rekotz'dan gelen tanıtım bülteni sonrası Özgür tarafından tarafıma yönlendirilen Keitzer'ın "The Last Defence" albümü pek çok dergi tarafından yüksek notlar ile ödüllendirildi. '99 yılından beri icraatlarına devam eden Alman panzerleri pek çok kritik ve basın bülteninde "Yeni Misery Index", "Yeni Nasum" olarak gazlanmakta... Misery Index ve Nasum, Keitzer müziğini tanımlamak için doğru referans diyebilirim. Kötü kapak tasarımını bir kenara koyarak albüme geçersek intro mahiyetinde "Bellum Indicere" ve "Exist To Destroy" un ardından gelen ve koltuğunuzdan doğrulmanızı sağlayan "This Is The Only Solution" ile açılıyor ve kapanışa dek yoluna çıkanı eze eze devam ediyor.

Alışılageldik üzere son dönem death metal/grindcore albümlerinde performansı ile devleşen bateristleri duyuyoruz, bu albümde de gelenek bozulmuyor ve Tim Terhecte performansı ile albümü uçuran isim oluyor. Intro'lar dahil olmak üzere 37 dakikaya 14 parça sığdıran grubun albümünde favori parçalarım "This Is The Only Solution" ve "Crusade". Kemik kıran müziği seven dostlar kaçırmasın!

PARÇA LİSTESİ:

01. Bellum Indicere
02. Exist To Destroy
03. This Is The Only Solution
04. Forever War
05. Marching Forward To Victory
06. The Last Defence
07. Next Offensive
08. We Are The Serpents Of Doom
09. Fleshcrawl
10. Todgeweiht
11. Glorious Dead
12. Ausgelöscht
13. Crusade
14. ...Before Annihilation

BAĞLANTI NOKTALARI:

www.facebook.com/keitzer
www.keitzer.bandcamp.com/album/the-last-defence
www.soundcloud.com/keitzer
www.keitzer.bigcartel.com

RICHTER ÖLÇEĞİNE GÖRE...

Müzikalite8
Ruh8
Sunum8
Özgünlük8
Ezici skorları ile Dünya Kupası'na damga vuran Almanlara biri dur desin artık! Yeşil sahalardan sonra yıkım metal müzik arenasında devam ediyor.
8

ŞİDDETİNDE!

Baran Şahin

1 comment

Leave a reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.