Lurking Evil - The Almighty Hordes Of The Undead

Lurking Evil - The Almighty Hordes Of The Undead

RICHTER ÖLÇEĞİNE GÖRE...

Müzikalite8
Ruh8
Sunum8
Özgünlük8
Nostalji severlerin aradığı albüm burada. Kapağından, şarkı sözlerine bu albüm ilk dönem thrash metal dinleyicilerini tatmin edecektir.
8

ŞİDDETİNDE!

Okuyucunun Notu: (0 Oylar)0
Lurking Evil - The Almighty Hordes Of The Undead

Lirikal temalar korku üzerine, müzikler ise cayır cayır...

Repulse Records ve Xtreem Music sağ olsun İspanya metal dinleyicilerin aklında death metal grupları ile kalır oldu. 1986 kuruluşlu Fuck Off harici duyduğum ikinci İspanyol thrash metal grubu Lurking Evil. Black metal esintilerine de sık sık yer veren grubun müziği eski dönem Kreator, Celtic Frost, Bathory ve Destruction sevenleri mutlu edecek. Davullarda Disturbance Project, Vomitando Bilis gruplarında tanı(ma)dığımız Guldur ve vokal, gitar ve bas gitarlarda yine Vomitando Bliss ve SkullBastards gruplarından tanı(ma)dığımız Orlok'tan oluşan grup faaliyetlerine 2012 yılında başlayıp aynı yıl yayınladıkları "Arrival Of Tyrants" EP'sinden iki yıl sonra Razorback Recordings etiketi ile yayınlanan "The Almighty Hordes Of The Undead" albümü ile karşımızda.

Lurking Evil

"The Almighty Hordes Of The Undead" black metal havasında akustik gitarlı enstrümantal "The Fog" ile açılıyor, sonrasında gelen "Twins Of Evil" ile beraber başlayan thrash metal / black metal rif bombardımanı ile albüm gerçek kimliğine kavuşuyor. "Blood Is Life", "Return Of The Blind Dead", grubun karanlık yüzünü sergileyerek Bathory'e selam çaktığı "Pustulous Horde" ve "The Dark Paths Of The Other Side" albümde en keyif aldığım şarkılar. Albümde keyif veren diğer detaylar ise Guldur'un yer yer punk'tan beslenen enerjik vokalleri, Orlok'un kirli vokalleri ve hastası olduğum Hammer korku filmlerine selam eden sözler! Eski okul black/thrash metal severlerin kuponunda bu ayın bankolarından. Kaçırmayın!

PARÇA LİSTESİ:

01. The Fog (00:57)
02. Twins Of Evil (02:58)
03. Minions (03:13)
04. Blood Is Life (03:17)
05. 3 AM (02:57)
06. Pustulous Horde (01:58)
07. Return Of The Blind Dead (02:47)
08. Nightmare (04:42)
09. The Dark Paths Of The Other Side (04:50)
10. Rites Of Deepest Horror (06:17)
11. Witches Sabbath (02:20)
12. Winds Of Solitude (02:02)

BAĞLANTI NOKTALARI:

www.lurkingevil.bandcamp.com

Baran Şahin

Leave a reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.