Son Of Aurelius - The Farthest Reaches

Gelecek vaat ediyorlar!

Nisan ayında çıkan ilk Son Of Aurelius albümü "The Farthest Reaches" ı bize sonradan ulaşan kargolardan ötürü yeni inceleme fırsatımız oldu. Santa Cruz, California'lı Son Of Aurelius 2009 yılında kurulmuş bir topluluk, kadrosunda Decrepit Birth ve Animosity'den bildiğimiz gitarist Chase Fraser'ı barındıyor. Parça sözlerinde Grek mitolojisine yer veren ekibin müzikal tarzına geldiğimizde teknik death metal diyebiliyoruz (her ne kadar haklarında deathcore, ekstrem death metal ya da new school death metal denilse de).

Prodüksiyon aşamasında- Zack Ohren (All Shall Perish, Decrepit Birth, Suffocation) ile Alan Douches (Hatebreed, Converge, The Dillinger Escape Plan) tarafından idare edilen albümün en büyük özelliği gitarlarında Necrophagist havasının koklanması diyebiliriz. Bunun dışında Between The Buried And Me, The Black Dahlia Murder gibi ekiplerden de esintiler bulabiliyoruz. "Facing The Gorgon" ve "A Champion Reborn" parçalarıyla bu albüme başlayabilirsiniz!

PARÇA LİSTESİ

01. Mercy For Today, 02. Let Them Hate And Fear, 03. The Farthest Reaches, 04. Olympus Is Forgotten, 05. Facing The Gorgon, 06. Pandora's Burden, 07. A Champion Reborn, 08. Mycordial Infarction, 09. The Calm, 10. A Good Death, 11. The First, The Serpent

BAĞLANTI NOKTALARI

http://www.myspace.com/sonofaurelius

http://www.goodfightmusic.com

RICHTER ÖLÇEĞİNE GÖRE...

Müzikalite8
Ruh7.5
Sunum8.5
Özgünlük7.5
Grek mitolojisi değişik bir konu, müzikleri ise yeni bir keşif. İlk albüme göre iyi ve alınabilir.
7.9

ŞİDDETİNDE!

Özgür Özçınar

Leave a reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.