Agathocles - This Is Not A Threat, It's A Promise

1985'ten bu yana inatla yeraltı müziği!

Mincecore denildi mi akıllara ilk gelen Agathocles'ın beklenen 11'inci albümleri "This Is Not A Threat, It’s A Promise" Polonya'lı plak firması Self Made God etiketiyle çıktı. Belçika'lı efsanevi topluluğun bu albümüne bakıldığında yine tarzından ödün vermedikleri, oldschool mince/grindcore tarzında yaklaşık yarım saatlik bir dinleti sunduklarına şahit oluyoruz.

Jan Frederickx, Nils Laureys ve Bram Criekemans şeklinde yoluna devam eden üçlünün bu albüm sonrasında Cyanamid ile bir split çalışmasına imza attıklarını, yine her zamanki gibi aktif olduklarını görüyoruz. Yeni çalışmalarında "Black Tea", "Bits And Chips", "People's Property", "Gaszilla", "Hyvää Paivää", "God Save The Real Green Crocodile" ve "More Patches Than Brains" gibi parçalara öncelik verilmesi tavsiye edilir!

PARÇA LİSTESİ

01. Black Tea, 02. Houses Of Fraud, 03. Straight Lane, 04. Bits And Chips, 05. Reduce The Pain, Refuse The Gain, 06. People's Property, 07. Gaszilla, 08. Soap And Joke, 09. Hyvää Paivää, 10. Financial Cris-Ass, 11. Motherfucker (Swing That Axe), 12. Go With A Blow, 13. Monkey Business, 14. Troops Of Rhumania, 15. Cut Off, 16. God Save The Real Green Crocodile, 17. Fangs Feasting On Funds, 18. Cleptocracy, 19. De Kiezer Heeft Nooit Gelijk, 20. Aside, 21. Ulkopuolinen, 22. Stuck@Dumb.Com, 23. More Patches Than Brains, 24. Gallows Eve, 25. After The Battle, 26. Will Gone, Lobotomy Done, 27. Manipulotiek.

BAĞLANTI NOKTALARI

http://www.agathocles.com

http://www.selfmadegod.com

RICHTER ÖLÇEĞİNE GÖRE...

Müzikalite7
Ruh10
Sunum8
Özgünlük9
En hoşuma giden yeraltı topluluğu olduklarını hiç size söylemiş miydim?
8.5

ŞİDDETİNDE!

Özgür Özçınar

Leave a reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.