Persecutory - Towards the Ultimate Extinction

Yolunu gözlediğim ve türlü engellerle güzel ülkeme girişi yapan yeni Persecutory albümü uzun bir dinleme sürecinin ardından otopsi masasında! Bakalım vokallerde Tyrannic Profanator, gitarlarda Vulgargoat, bassta Infectious Torment ve davulda A.D.B.'den oluşan dörtlü 2016 tarihli Perversion Feeds Our Force'un takipçisi albümde bize neler vaat ediyor.

Albümde ilk dikkat çeken oldukça kirli ve müziğe çok yakışan prodüksiyon. İlk dakikadan itibaren başlayan saldırı bir an için bile hız kesmiyor. Tyrannic Profonator ve ekibi son derece can yakıcı bu black/thrash albümünde özellikle eski okul grupları sevenleri fazlasıyla mutlu ediyor. 2016 tarihli E.P. ile ilk göze batan fark grubun artık daha uzun şarkılar yazıyor oluşu; ne mutlu ki tüm karmaşa ve yıkımın arasında grup türün hayranlarının yumruklarını sıkıp "o an" diye nitelediği nefes kesici pasajlar yedirmiş ki albümün esas başarısı bu bahsettiğim kısımlar.

Tyrannic Profanator ve Vulgargoat canhıraş çığlıkları ile; A.D.B. ise son derece yırtıcı davul performansı ile sivriliyor. Godz Ov War Productions etiketi ile 1 Temmuz'da yayınlanan albüm bu senenin en yırtıcı ve aynı zamanda en ruhlu işlerinden. Türü sevenlerin bu yıkıma karşı koymayacaklarına eminim!

Parça Listesi

1. Pillars of Dismay
2. Towards the Ultimate Extinction
3. Till Relentless Salvation Comes
4. Along the Infernal Highway
5. Awakening the Depraved Era
6. Hagemony of the Ruinous Impurity
7. Maelstorms of the Antireligious Chaos

RICHTER ÖLÇEĞİNE GÖRE...

Müzikalite9
Ruh10
Sunum9
Özgünlük8
Bir yıllık aranın ardından Persecutory yıka döke geri döndü! Kapağından, sunumuna son derece karanlık ve vahşi bir albüm var karşımızda. Yumruklarını sıka sıka boyun kırıcı gitarlara eşlik etmek isteyenler şimdiden bir şekilde albümü ezberlediler bile. Yakın zamanda bir konserde beraber delirmek üzere!
9

ŞİDDETİNDE!

Baran Şahin

Leave a reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.