Misery Index - Heirs To Thievery

Misery Index - Heirs To Thievery

2008 yılında yayınladıkları mükemmel ötesi albüm Traitors ile taş üstünde taş bırakmayan grup Misery Index iki yıl aranın ardından geri dönü. Baltimore lu dostlarımızın yeni albüm hazırlıklarını yakınen takip etmiş ve albümle ilgili her gelişmeyi sizler paylaşmıştık. Sonda söylemem gerekenleri başta söyleyeyim Misery Index 2000 sonrası jenerasyonda beni en çok heyecanlandıran grup ve şasırtıcı bir şekilde grup her albümde, her splitte bir önceki çalışmalarının üstüne koyarak ilerliyor. İki yıl içinde bu kadar besteyi ve zekice sözü bir araya toplamak herkesin harcı değil!

Misery Index kısa paslarla sonuca giden, kemikkıran defans anlayışını benimseyen ve gereksiz tüm detaylardan sıyrılan sade oyunu ile Mourinho'nun Inter'i tadında! Mark ve Sparky ikilisi gitarlarda başarılı iş çıkartırken ("The Illuminauhgt" daki rifflere dikkat!) gözümde albümün esas oğlanı baterist Adam Jarvis...

Death, grind, crust ve punk müziğin olabilecek en ölçülü karşımı var sofranızda. Yemesini bilenlere şimdiden afiyet olsun!

Parça Listesi

1. Embracing Extinction
2. Fed to the Wolves
3. The Carrion Call
4. Heirs to Thievery
5. The Spectator
6. The Illuminaught
7. The Seventh Cavalry
8. Plague of Objects
9. You Lose
10. Sleeping Giants
11. Day of the Dead

RICHTER ÖLÇEĞİNE GÖRE...

Müzikalite9
Ruh8
Sunum8
Özgünlük8
Misery Index yardırmaya devam ediyor
8.3

ŞİDDETİNDE!

Baran Şahin

Leave a reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.