Motörhead - Motörizer

Motörhead - Motörizer

Rock müziğin yaşayan en önemli figürlerinden Lemmy önderliğindeki Motörhead tayfası durmaya niyeti olmayanlardan. çoğu grup daha beşinci albüme ulaşamadan dağılırken Motörhead 24. stüdyo çalışmaları "Motörizer" ile karşımızda.

2006 yılında yayınladıkları "Kiss Of Death" ile taraflı tarafsız herkesin beğenisini kazanan grup (dikkatli okuyucular hatırlayacaktır, "Kiss Of Death" 2006 yılı en iyi albüm listemizdeydi) yeni albümle de o bildiğimiz ve asla değişmemesini temenni ettiğimiz tarzı ile gövde gösterisi yapıyor. 62 yaşını dolduran Lemmy'nin hırıltılı vokali ve Rickenbacker nağmeleri her zamanki etkisinde, Phil Campbell arka planda harikalar yaratmaya devam ediyor.

Sonuç olarak grubu takip edenler ne beklemesi gerektiğini biliyor; kabul etmek gerek grup artık "Ace Of Spades" ya da "Eat The Rich" gibi radyo dostu bestelere imza atamıyor ama sevenlerini de asla üzmüyor. "Kiss Of Death" sonrası kulaklarımız "God Was Never On Your Side" gibi enfes bir ballad süprizi daha arasa da grup bize "Rock Out", "Heroes", "Runaround Man" ve "Back On The Chain" ile keyifli bir rock'n'roll dinletisi sunuyor. Hızlı, sert ve umursamaz rock'n'roll isteyenler için Motörhead burada, uzun süre daha burada kalmaları temennisi ile...

PARçA LİSTESİ:

1. Runaround Man
2. (Teach You How To) Sing The Blues
3. When The Eagle Screams
4. Rock Out
5. One Short Life
6. Buried Alive
7. English Rose
8. Back On The Chain
9. Heroes
10. Time Is Right
11. The Thousand Names Of God

 

RICHTER ÖLÇEĞİNE GÖRE...

Müzikalite7
Ruh7
Sunum7
Özgünlük7
Lemmy ve ekibinin daha uzun yıllar bizle olması dileğiyle
7

ŞİDDETİNDE!

Baran Şahin

Leave a reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.